Жолт Сакалаш уручио преосталих 18 инвестиционих уговора у Зрењанину

Датум: 14. Maj 2021 09:59 Категорија: Новости

Свечано уручивање инвестиционих уговора у области образовања завршено је данас у Електротехничкој и грађевинској школи „Никола Тесла” у Зрењанину, где су представници образовно-васпитних установа и локалних самоуправа потписали преосталих 18 уговора.

Одлукак о избору уџбеника 2021.

Датум: 21. April 2021 11:21 Категорија: Новости

Одлука о избору уџбеника за трећи и седми р.

Одлука о избору уџбеника за четврти и осми р.

Национална платформа '' Чувам те''

Датум: 19. Mart 2021 11:42 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и ученици,

Обавештавамо вас да Национална платформа „Чувам те“, која представља прву националну платформу за превенцију и заштиту од насиља у школама у Србији, почиње са радом.

Национална платформа '' Чувам те''

Датум: 19. Mart 2021 11:41 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и ученици,

Taisin zavičaj osvojio „Ružu Lidica 2020“

Датум: 24. Februar 2021 13:23 Категорија: Новости

Međunarodna dečja izložba lepih umetnosti „Lidice 2020“ je i ove godine privukla veliku pažnju mladih umetnica i umetnika. Od više preko 30 hiljada pristiglih radova, iz Srbije je u Lidice poslato ukupno 558 radova. Stručni žiri je nagradio ukupno 6 radova dece iz Srbije, dodelivši im jednu medalju „Ruža Lidica“ i pet priznanja. Taisa Deljanin iz Bele Crkve, učenica OŠ „Dositej Obradović“ osvojila je medalju „Ruža Lidica“.

Unapređivanje engleskog jezika

Датум: 17. Decembar 2020 10:44 Категорија: Новости

Povodom početka nove školske godine a imajući u vidu situaciju sa KOVIDOM-19 pokrenuli smo veliku akciju na teritoriji cele Srbije sa ciljem da nagradimo najbolje đake osnovnih i srednjih škola. Ostvarili smo lepu saradnju sa školama iz Beograda, Novog Sada, Negotina, Jagodine i drugih gradova i sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da smo, ispred kompanije LINK group i Savremene osnovne škole, za najbolje đake u Vašoj školi obezbedili besplatne online kurseve za usavršavanje znanja engleskog jezika.

Превенција против COVID19

Датум: 28. Oktobar 2020 11:47 Категорија: Новости

Обавештење за ученике и родитеље

Датум: 29. Avgust 2020 15:20 Категорија: Новости

ОШ '' Доситеј Обрадовић''
Милетићева 6
Бела Црква
бр:службено/2020.
29.08.2020.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

Поштовани родитељи,
У условима нестабилне епидемиолошке ситуације, а водећи се Посебним програмом основног образовања и васпитања и Стручним упутством за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној школи, у школској 2020/2021. години, наша  школа је донела одлуку о начину реализације наставе у наредном периоду.
Током пандемије редовна  настава ће се реализовати у 10 учионица и у свечаној сали (мала сали) у две смене што значи, да ће свако одељење од I до VIII (односно група) имати своју, јасно обележену учионицу.

Информације око уписа у ПРВИ РАЗРЕД

Датум: 22. Maj 2020 13:58 Категорија: Новости

Поштовани родитељи, драги будући прваци, просеђујемо Вам информације око заказивања тестирања и уписа ученика у први разред школске 2020/2021.
Добро нам дошли

Одлука о уџбеницима 2020.

Датум: 16. April 2020 19:30 Категорија: Новости

Одлука уџбеници 1