Врњачка бања 2013

Образовно васпитни циљ екскурзије: Упознавање са културно историјских знаменитости  Врњачке бање и околине  ,  занимањима људи  и природним богаствима  ових крајева. Развијање другарства и пријатељства, самопотврђивања, поштовања туђе личности и солидарности.

Путни правци у одласку: Бела Црква-Смедерево-Топола-Врњачка бања
Путни правци у повратку: Врњачка бања-Смедерево-Бела Црква

Време боравка:
два дана (један пансион+ ручак)
Превоз: аутобусом
Време организовања: 27. и 28. април 2013. године.

Полазак  27.04.2013.год. у 7  часова, повратак 28.04.2013. год.   до 21 часа. Екскурзија се организује за ученикe VII и VIII разреда.

Број ученика заинтересованих за екскурзију: 30-50
Број пратилаца (наставника): 3

Осигурање ученика врши агенција. Цена мора да садржи трошкове реализације свих садржаја (улазнице за  музеје, манастире, трошкове водича, итд.). Агенција ће обезбедити туристичког водича. Агенција ће обезбедити лекара-пратиоца и дневницу лекару пратиоцу (цена аранжмана ће садржати комплетан трошак за лекара пратиоца). Плаћање у шест месечних рата.

Програм путовања:

• Први дан: полазак у 7 часова, обилазак Аранђеловца и Буковичке бање, ручак, обилазак Опленца и Тополе.Смештај у Врњачкој бањи, вечера и шетња Променадом
  • Други дан: Доручак, обилазак града и топлих извора, ручак, повратак, а у повратку обилазак Смедеревске тврђаве

Смештај ученика: хотелски собе двокреветне и трокреветне