Зрењанин 2013

Образовно васпитни циљ екскурзије: Упознавање са  знаменитости  Зрењанина и околине  ,  занимањима људи  и природним богаствима  ових крајева.
Развијање другарства и пријатељства, самопотврђивања, поштовања туђе личности и солидарности.

Путни правци у одласку: Бела Црква-Вршац-Зрењанин
Путни правци у повратку: Зрењанин-Вршац-Бела Црква

Време боравка: један дан
Превоз: аутобусом
Ручак у ресторану: мени -супа пљескавица, понфрит, десерт, сок
Време организовања:11. мај  2013. године.

Полазак  11.05.2013.год. у 7  часова повратак 11.05.2013.год. до 21 часа. Екскурзија се организује за ученикe I и II разреда (редовне и специјалне наставе).

Број ученика заинтересованих за екскурзију: 43-71
Број пратилаца (наставника): 5

Осигурање ученика врши агенција. Цена мора да садржи трошкове реализације свих садржаја (улазнице за  музеје, манастире, трошкове водича, итд.). Агенција ће обезбедити туристичког водича.

Програм путовања: Шетња центром града Зрењанина и упознавање са знаменитостима града ,oбилазак  Царске баре и вожња бродом.

Плаћање у шест месечних рата.