Пожаревац 2013

Образовно васпитни циљ екскурзије: Упознавање са  знаменитости  Пожаревца и околине  ,  занимањима људи  и природним богаствима  ових крајева.
Развијање другарства и пријатељства, самопотврђивања, поштовања туђе личности и солидарности.

Путни правци у одласку: Бела Црква-Смедерево-Пожаревац-Виминацијум-Пожаревац-Кучево-Церемошња
Путни правци у повратку: Церемиошња-Пожаревац-Смедерево-Бела Црква

Време боравка : један дан
Превоз: аутобусом
Ручак у ресторану у близини пећине Церемошња: мени -супа пљескавица, понфрит, десерт, сок
Време организовања: 18. мај  2013. године.

Полазак  18.05.2013.год. у 7  часова повратак 18.05.2013.год. до 21 часа. Екскурзија се организује за ученикe разреда III и IV (редовне и специјалне наставе).

Број ученика заинтересованих за екскурзију: 56-93
Број пратилаца (наставника): 6

Осигурање ученика врши агенција. Цена мора да садржи трошкове реализације свих садржаја (улазнице за  музеје, манастире, трошкове водича, итд.). Агенција ће обезбедити туристичког водича.

Програм путовања: Обилазак Виминацијума, облијалак Народног музеја и Сабоне цркве у Пожаревцу, одлазак до пећине Церемошња.

Плаћање у шест месечних рата