Завршна манифестација избора за Нај друга/ другарице

Датум: 25. Mart 2022 11:04 Категорија: Новости

Другарство је велико благо,
                                               прихвати га и ти радо.
                                                    Злата вреди твоја доброта.
                                                         Другарство се чува до краја живота!

Ученици нижих разреда наше школе већ традиционално одржавају свечаност поводом  акције проглашења “Нај друга / другарице”.
Мало нас је епидемиолошка ситуација омела у томе да се то изведе онако како ми то умемо, али су деца свакако у школском дворишту весело поздравила пролеће, уз песму и лепе поруке.
Директор школе Андриано Југа поздравио је све присутне ђаке и учитељице, захвалио се свима на великом труду и честитао изабраним ђацима. Акцентирао је да је ова манифестација веома значајна јер се у склопу ње сви труде да буду што бољи и освоје ову престижну титулу Нај друга/ другарице. У сарадњи са педагогом школе Данијелом Кашић Ђурђев, која перманентно прати развој и напредак свих наших ђака, акција је добила вишеструки значај.
Насмејана и весела лица свих нас доказ су да заједништво и труд увек има успеха. Уз веселе стихове најлепше дечије песме “Деца су украс света” поручили смо да све дечије стазе воде од извора до слободе, како је то давно срочио Миња Субота.

Јасмина Туртуреа, учитељица