Школска слава СВЕТИ САВА

Датум: 05. Mart 2019 12:18 Категорија: Новости

Наша школа је , у недељу 27.01.2019., обележила школску славу Св.Саву, Савиндан, традиционалним резањем славског колача и свечаном академијом ученика од четвртог до осмог разреда.
Ово је дан када славимо праве вредности, оне које нам је на чување од заборава поверио велики Свети Сава.

Прочитај

Konkurs kod Pokrajinskog sekretarijata za energetiku, građevinarstvo i saobraćaj

Датум: 05. Mart 2019 12:08 Категорија: Новости

Pokrajinski sekretarijat za energetiku, građevinarstvo i saobraćaj je raspisalo konkurs o dodeli bespovratnih podsticajnih sredstava za sufinansiranje izrade elaborata energetske efikasnosti u javnim ustanovama.

Нове инвестиције у школи

Датум: 26. Septembar 2018 17:44 Категорија: Новости

На конкурсу Покрајинског секретаријата за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице конкурисало се са пројектом адаптације термотехничке (грејне) инсталације фискултурне сале. Након завршетка истог стигла је лепа вест која се огледа у добијању средстава по конкурсу.

Прочитај

Забавно и корисно за ученика и за ОШ „Доситеј Обрадовић“

Датум: 26. April 2018 10:40 Категорија: Новости

Део ходника који води до кабинета за техничко образовање у Ош “Доситеј Обрадовић” красиће целом дужином мурал назван “Техника и технологија”. Ученици са задовољством учествују у осликавању, баш као што су и у изради идејног решења.

Прочитај

Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез посетио Белу Цркву и ОШ ‘’ Доситеј Обрадовић’’

Датум: 26. April 2018 10:07 Категорија: Новости

Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез посетио је Белу Цркву и након радног састанка са председником општине Дарком Богосављевићем, обишао и спортске објекте који се првенствено користе за наставу физичког васпитања, али их за тренинге и такмичења користе и многобројни белоцркавнски спортски клубови. Такав један објекат се налази у саставу ОШ '' Доситеј Обрадовић'' који , поред ученика школе, користе и спортисти са читаве територије Општине Бела Црква за спортске активности.

Конкурс за директора

Датум: 17. April 2018 08:42 Категорија: Новости

Конкурс - ИЗЈАВА

К
онкурс за директора

Величанствен викенд за „ Белоцркванске воћкице „

Датум: 21. Februar 2018 10:14 Категорија: Новости

Минулог викенда ученици, учитељице и родитељи основне школе Доситеј Обрадовић из Беле Цркве учествовали су на међународним карневалима у Хрватској, тачније у Ријеци и Опатији.

Посета министра за образовање господина Младена Шарчевића

Датум: 21. Februar 2018 10:09 Категорија: Новости

Министар Шарчевић у посети белоцркванским основцима

Дан школе 2016.године

Датум: 26. Oktobar 2016 09:54 Категорија: Новости

ПРОСЛАВА ДАНА ШКОЛЕ
Прослава поводом јубилеја постојања школе одржана је 14.05. 2016.године у сали Центра за културу.

Svetosavska akademija

Датум: 25. Oktobar 2016 14:05 Категорија: Новости

Ове године част је припала нашој ОШ „Доситеј Обрадовић“ да буде главни организатор, сада већ традиционалне, Светосавске академије, која се одржава у Центру за културу Беле Цркве.