Новости

Konkurs kod Pokrajinskog sekretarijata za energetiku, građevinarstvo i saobraćaj

Датум: 05. Mart 2019 12:08 Категорија: Новости

Pokrajinski sekretarijat za energetiku, građevinarstvo i saobraćaj je raspisalo konkurs o dodeli bespovratnih podsticajnih sredstava za sufinansiranje izrade elaborata energetske efikasnosti u javnim ustanovama.

Нове инвестиције у школи

Датум: 26. Septembar 2018 17:44 Категорија: Новости

На конкурсу Покрајинског секретаријата за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице конкурисало се са пројектом адаптације термотехничке (грејне) инсталације фискултурне сале. Након завршетка истог стигла је лепа вест која се огледа у добијању средстава по конкурсу.

Прочитај

Забавно и корисно за ученика и за ОШ „Доситеј Обрадовић“

Датум: 26. April 2018 10:40 Категорија: Новости

Део ходника који води до кабинета за техничко образовање у Ош “Доситеј Обрадовић” красиће целом дужином мурал назван “Техника и технологија”. Ученици са задовољством учествују у осликавању, баш као што су и у изради идејног решења.

Прочитај

Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез посетио Белу Цркву и ОШ ‘’ Доситеј Обрадовић’’

Датум: 26. April 2018 10:07 Категорија: Новости

Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез посетио је Белу Цркву и након радног састанка са председником општине Дарком Богосављевићем, обишао и спортске објекте који се првенствено користе за наставу физичког васпитања, али их за тренинге и такмичења користе и многобројни белоцркавнски спортски клубови. Такав један објекат се налази у саставу ОШ '' Доситеј Обрадовић'' који , поред ученика школе, користе и спортисти са читаве територије Општине Бела Црква за спортске активности.

Конкурс за директора

Датум: 17. April 2018 08:42 Категорија: Новости

Конкурс - ИЗЈАВА

К
онкурс за директора

Величанствен викенд за „ Белоцркванске воћкице „

Датум: 21. Februar 2018 10:14 Категорија: Новости

Минулог викенда ученици, учитељице и родитељи основне школе Доситеј Обрадовић из Беле Цркве учествовали су на међународним карневалима у Хрватској, тачније у Ријеци и Опатији.

Посета министра за образовање господина Младена Шарчевића

Датум: 21. Februar 2018 10:09 Категорија: Новости

Министар Шарчевић у посети белоцркванским основцима

Дан школе 2016.године

Датум: 26. Oktobar 2016 09:54 Категорија: Новости

ПРОСЛАВА ДАНА ШКОЛЕ
Прослава поводом јубилеја постојања школе одржана је 14.05. 2016.године у сали Центра за културу.

Svetosavska akademija

Датум: 25. Oktobar 2016 14:05 Категорија: Новости

Ове године част је припала нашој ОШ „Доситеј Обрадовић“ да буде главни организатор, сада већ традиционалне, Светосавске академије, која се одржава у Центру за културу Беле Цркве.

Листа уџбеничких комплета

Датум: 29. Septembar 2014 18:41 Категорија: Новости

ЛИСТА УЏБЕНИЧКИХ КОМПЛЕТА

1. разред - Српски језик